Zmiany w Radzie Studentów PWSZ w Elblągu

Zmiany w Radzie Studentów PWSZ w Elblągu

Drodzy koledzy i koleżanki studenci!

Jak głosi księga Koheleta: „Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem”, tak i ten czas przyszedł na mnie.

Z dniem 17 czerwca 2019 roku na ręce Pani Prorektor ds. kształcenia dr Iwony Kijowskiej złożyłam rezygnację ze stanowiska Przewodniczącej Rady Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Nie ukrywam, że uczyniłam to z wielkim bólem serca. Z nie lada trudnością przyszło mi pogodzić się z myślą, że to już koniec tej wspaniałej przygody. Zrezygnowałam, ponieważ jeśli los będzie mi sprzyjał, to w lipcu bieżącego roku stanę się absolwentką naszej Uczelni, co sprawia, że nie mogę zachować swojego mandatu na studia II stopnia.

Wielkim zaszczytem była dla mnie ta roczna, samorządowa praca. Dziękuje wszystkim pracownikom oraz studentom naszej Uczelni za tak ogromne wsparcie i całoroczną współpracę. Dziękuje moim kolegom i koleżankom z Rady, że wytrwali ze mną w tym szaleństwie. Dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli, za to, że byli i pomagali tworzyć nam wspaniałe rzeczy. Mam nadzieję, że Was nie zawiodłam.

Na wczorajszym posiedzeniu przekazałam pałeczkę dalej. Funkcję nowej Przewodniczącej Rady Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przejęła Anita Brzezińska - członkini z ramienia Instytutu Ekonomicznego. Tak jak w listopadzie 2018 roku daliście mi szansę, tak dajcie ją teraz nowej Przewodniczącej. Głęboko wierzę, że będzie ona godnie reprezentować ten odpowiedzialny urząd i wzniesie Radę Studentów na wyżyny samorządności!

Życzę Wam pomyślnej sesji i wspaniałych wakacji! Być może do zobaczenia w październiku!

 

Weronika Wójcik

Przewodnicząca Rady Studentów PWSZ w Elblągu w roku akademickim 2018/2019


Data publikacji: 18 czerwca 2019


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry