Zapisz się na ERASMUSA+

Zapisz się na ERASMUSA+

26 lutego br. odbyło się spotkanie informacyjne nt. programu Erasmus+. Wydarzenie, skierowane do studentów, przygotowało Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą oraz Yuliya Seredynska przedstawicielka firmy Algoos Study Work and Travel.

Podczas krótkiej prezentacji społeczność studencka dowiedziała się jakie są zasady programu Erasmus+, w jaki sposób wziąć udział w rekrutacji na wyjazd na studia i praktyki, jak również jakie dokumenty aplikacyjne należy przygotować. Drugim punktem spotkania była prezentacja propozycji zagranicznych praktyk jaką posiada w swojej ofercie firma Algoos. Yuliya Seredynska zachęcała studentów PWSZ w Elblągu, aby na miejsce odbycia praktyk wybrali np. Cypr, Grecję lub Portugalię.

 

Przypominamy, że z oferty firmy Algoos mogą skorzystać zarówno studenci, którzy wezmą udział w programie Erasmus+ jaki i ci, którzy chcą we własnym zakresie wyjechać na wakacyjną praktykę/pracę zagraniczną.  

 

REKRUTACJA NA WYJAZDY ZAGRANICZNE W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

I etap - Składanie dokumentów do 13 marca 2019 r.

Studenci powinni złożyć w Biurze Promocji i Współpracy z Zagranicą (ul. Wojska Polskiego 1, pok. 311 lub na maila Turn on Javascript!):

 

 

II etap – Spotkanie z kandydatami

14 marca 2019 r. w godz. 13.00 – 15.00, s. 11, ul. Wojska Polskiego 1, kandydaci oceniani są na podstawie: średniej ocen, znajomości języka obcego,

 

NIE ZMARNUJ SZANSY!!!!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://pwsz.elblag.pl/erasmusplus/

Dodatkowe informacje na temat Programu Erasmus+  można znaleźć:

- na stronie Agencji Narodowej Programu ERASMUS +: http://erasmusplus.org.pl/


Data publikacji: 26 lutego 2019


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie