V Międzyinstytutowe Mistrzostwa PWSZ w Kajkarstwie T-2

V Międzyinstytutowe Mistrzostwa PWSZ w Kajkarstwie T-2

Od czterech lat studenci, studentki oraz pracownicy PWSZ w Elblągu rywalizują ze sobą na wodzie, biorąc udział w międzyinstytutowych zawodach kajakarskich. Nieprzerwanie do dnia dzisiejszego najlepszym

instytutem w rywalizacji sportowej studentów i teamu studenci + pracownicy jest Instytut Informatyki Stosowanej im. Krzysztofa Brzeskiego. W 2019 roku, już po raz piąty, cztery instytuty staną do walki o zmianę na pozycji lidera i zdobycie dwóch prestiżowych nagród i tytułów. Pierwsza nagroda to Wiosło Rektora PWSZ w Elblągu i tytuł Mistrza PWSZ w Kajakarstwie T-2. Druga to puchar i tytuł „Team No. 1" roku akademickiego 2018/2019 dla dla najlepszej drużyny w klasyfikacji studentów i pracowników danego instytutu.


Zawody odbędą się w dniu 15 czerwca 2019 roku o godz. 12.40. Start na przystani Ogniska Sportów Wodnych "Fala", ul.Wybrzeże Gdańskie 1 w Elblągu (Stare Miasto, po drugiej stronie rzeki Elbląg, naprzeciw Tortugi). Zawody są częścią obchodów 20-lecia Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Elblągu.

Treningi do zawodów rozpoczną sie 20 maja 2019 roku w Ognisku Sportów Wodnych "Fala". Terminy treningów: wtorek godz.17.00, czwartek godz. 17.30. Należy przybyć 10 minut przed wyznaczona godziną i przygotować ubiór odpowiedni do pogody. Treningi poprowadzi trener kajakarstwa mgr Tomasz Bartnicki. Przed zajęciami można zapisać się na Facebook do grupy AZS PWSZ Żagle. Wszyscy chętni proszeni są o zapoznanie się z Regulaminem zawodów.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy
Dla poszukujących dodatkowych informacji:
e-mail: Turn on Javascript!
tel.: 691 690 668

KU AZS PWSZ Elbląg


Data publikacji: 20 maja 2019


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry