Umowa o współpracy

Umowa o współpracy

2 czerwca 2021 w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej rektor dr inż. Jarosław Niedojadło, prof. uczelni podpisał umowę o współpracy z OHMG Sp. z o.o. reprezentowaną przez Karola Pufala  - Prezesa Zarządu.

 

PWSZ w Elblągu podejmuje współpracę, w ramach której Spółka umożliwi odbywanie praktyk zawodowych studentom PWSZ w Elblągu, udostępni swoją bazę na potrzeby wybranych specjalistycznych zajęć dydaktycznych, będzie wspierać studencki ruch naukowy i promować działalność naukową PWSZ w Elblągu oraz podejmie się promocji Uczelni w środowisku regionalnym.

 

- Wprowadzamy nowe podejście do tego, jak tworzyć media i w jaki sposób będą w nich przekazywane informacje – mówi Karola Pufala. – Nasz projekt jest innowacyjny, ponieważ zmienia formułę mediów. Początkiem jest Radio Elbląg, a produktem docelowym nowa forma scentralizowanych 16 stacji radiowych dostarczających informacje lokalne na całym świecie.

 

Na tym etapie porozumienia współpraca dotyczy głównie realizowania praktyk zawodowych studentów Instytutu Ekonomicznego oraz Instytutu Pedagogiczno-Językowego.


Data publikacji: 02 czerwca 2021


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry