Drzemiące dusze artystyczne w PWSZ Elbląg

Na naszej uczelni oprócz działania wielu wspaniałych rozwijających nas intelektualnie i fizycznie organizacji, są także niezwykłe (…)

V Międzyinstytutowe Mistrzostwa PWSZ w Kajkarstwie T-2

Od czterech lat studenci, studentki oraz pracownicy PWSZ w Elblągu rywalizują ze sobą na wodzie, biorąc udział w międzyinstytutowych (…)

Kolejne rowerowy rajdy Skołowanych

18 i 19 maja 2019 roku studentki i studenci sekcji turystyki rowerowej KU AZS PWSZ Elbląg spędzili kolejny rowerowy weekend. W sobotę (…)

Sekcja Turystyki Rowerowej KU AZS PWSZ Elbląg „Skołowani” rozpoczęła sezon rowerowy

Dnia 12 maja 2019 roku studentki i studenci sekcji turystyki rowerowej rozpoczęli sezon rowerowy. Pierwsza trasa wiodła do położonej nad (…)

Studenci wezmą udział w niezwykłym biegu

We wtorek, 28 maja Warsztat Terapii Zajęciowej F.P.D.N. im. Matki Teresy z Kalkuty organizuje V Integracyjny Bieg Terenowy WTZ "Bażantarnia (…)

Zapraszamy na wernisaż

Przedstawiamy malarstwo Małgorzaty Hull

EUROSTUDENT - badanie on-line studentów

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Polskiej edycji ogólnoeuropejskiego badania na temat warunków życia i (…)

Student IP w Estonii

Student Damian Pietryk z Instytutu Politechnicznego PWSZ w Elblągu uczestniczył w konferencji pod nazwą "Sustainable Consumption and Circular (…)

Instytut Ekonomiczny najlepszy w Piłce Siatkowej

W kwietniu 2019 roku w sali sportowej CSE Światowid odbyły się Międzyinstytutowe Mistrzostwa PWSZ w Piłce Siatkowej. W turnieju brały (…)

Tydzień Bibliotek

Platforma IBUK Libra udostępnia ponad 900 dodatkowych tytułów

Konkurs - Turbinalia PoStudencku

Wielkimi krokami zbliża się święto studentów naszej uczelni - już za trzy tygodnie odbędą się Turbinalia 2019! Z tej okazji Rada Studentów (…)

Prezentacja plakatów z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Prezentujemy plakaty z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek w Bibliotece PWSZ w Elblągu

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie