PWSZ w Elblągu gra z WOŚP

Zabawa rozpoczęta! Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu już gra z WOŚP.

Co roku społeczność akademicka elbląskiej PWSZ włącza się w zbiórkę organizowaną przez Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegła  pod hasłem „LOTERIA DOBROCI”. W dniu dzisiejszym, we wszystkich Instytutach PWSZ w Elblągu, Rada Studentów zapraszała do udziału w loterii, podczas której można było wygrać bardzo dużo ciekawych nagród!  

- Bardzo się cieszę, że po raz kolejny możemy grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - wspierać potrzebujących, a tym samym integrować całą brać studencką. Niezmiernie nas cieszy tak liczne zaaganżowanie i wsparcie ze strony lokalnych przedsiębiorców, którzy hojnie obdarzyli naszą loterię wspaniałym nagrodami. Wierzymy, że dobro wraca! Więc pomagajmy! Mamy nadzieję, że tegoroczna zbiórka okaże się owocniejsza od poprzednich edycji! – mówi Weronika Wójcik, przewodnicząca Rady Studentów PWSZ w Elblągu.

Według jeszcze nieoficjalnych danych, suma zbiórki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu wyniesie ponad 1000 zł. Zebrane kwota już przewyższyła ubiegłoroczny wynik i tym samym pokazała, że z roku na rok stajemy się coraz hojniejsi, za co serdecznie wszystkim dziękujemy!

To jednak jeszcze nie koniec zabawy. Studentów PWSZ w Elblągu nie zabraknie podczas miejskiego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zachęcamy również do wzięcia udziału w licytacji przekazanych przez Uczelnię fantów.

Przypominamy, że w tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

 

Grajmy  z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

 

 


Data publikacji: 08 stycznia 2019


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie