Projekt "Narodowa Reprezentacja Akademicka"

Projekt "Narodowa Reprezentacja Akademicka"

Studencie jeżeli zawodnikiem szkolenia olimpijskiego, medalistą igrzysk olimpijskich, igrzysk europejskich, mistrzostw świata i Europy, uniwersjad i akademickich mistrzostw świata oraz studentem sportowcem z niepełnosprawnościami  lub studentem sportowcem posiadającym klasy sportowe – mistrzowską międzynarodową (MM) i mistrzowską (M) możesz przystąpić do projektu Narodowa Reprezentacja Akademicka.

Narodowa Reprezentacja Akademicka to kontynuacja projektu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego we współpracy z AZS, polegający na wsparciu procesu kształcenia studentów-sportowców i umożliwienie im połączenia kariery sportowej z nauką. Obejmuje on dofinansowanie na organizację dodatkowych zajęć dydaktycznych dedykowanych studentom-sportowcom będącym w trakcie kariery sportowej.

Od marca 2020 roku z projektu NRA korzysta studentka PWSZ w Elblągu, I roku filologii polskiej Paulina Stapurewicz, reprezentantka Polski w piłce ręcznej, medalistka Mistrzostw Europy i Świata. Jest bardzo zadowolona i poleca go swoim koleżankom i kolegom, studentom – sportowcom.

Jeżeli jesteś studentem PWSZ w Elblągu i spełniasz kryteria projektu Narodowej Reprezentacji Akademickiej to niezwłocznie skontaktuj się z Prezes Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Elblągu mgr Henryką Szumną drogą elektroniczną Turn on Javascript! lub telefonicznie 691 – 690 – 668 .


Data publikacji: 21 września 2020


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry