Wywiad z Rektorem PWSZ w Elblągu - dr inż. Jarosławem Niedojadło, prof. uczelni pt. Mocne strony PWSZ w Elblągu

PWSZ w Elblągu to Twój dobry wybór! Pamiętaj, że to Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia?

 

 

 

Wybieraj mądrze, zaufaj faktom

Ogromne doświadczenie kadry naukowo-dydaktycznej, współpraca z przedsiębiorcami i instytucjami publicznymi oraz ponad 20 lat łączenia tradycji z nowoczesnością sprawiają, że Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu jest bardzo dobrze rozpoznawalna i oceniana przez pracodawców. Wizytówką uczelni są programy studiów zgodne ze standardami europejskimi, nowoczesne laboratoria, małe grupy ćwiczeniowe oraz semestralne praktyki zawodowe pod okiem specjalistów. Wszystko to sprawia, że absolwenci PWSZ w Elblągu są fachowcami poszukiwanymi na rynku pracy.

 

Kształcimy praktycznie

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria niepoparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Uczelnia jako jedna z pierwszych w kraju zauważyła ogromną potrzebę kształcenia praktycznego, które stało się motywem przewodnim na wszystkich kierunkach studiów. Dzięki temu studenci są lepiej przygotowywani do wejścia na rynek pracy, uczelnia zaś stale poszerza współpracę z przedsiębiorstwami, nie tylko w wymiarze badawczym, ale również dydaktycznym. Tym samym pracodawcom łatwiej dotrzeć do studentów z ofertami praktyk i wpływać na kształcenie swoich przyszłych pracowników.

 

Zawody przyszłości

Udany wybór ścieżki zawodowej to sztuka dostosowania własnych pasji do potrzeb zmieniającego się rynku pracy. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu uruchamia nowe kierunki studiów i tworzy innowacyjne specjalizacje. W ofercie kształcenia znajdziesz 15 kierunków kształcenia, 26 specjalności, studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie w bezpłatnym trybie dziennym, popołudniowym oraz trybie zaocznym – jest z czego wybierać!

 

Szkolimy, radzimy, wspieramy

W uczelni prężnie funkcjonuje Akademickie Biuro Karier, w którym oprócz pośrednictwa pracy student znajdzie mnóstwo ofert darmowych szkoleń oraz otrzyma kompleksową wiedzę pomocną przy zakładaniu własnego biznesu. Ponadto, uczelnia posiada rozbudowany system wsparcia studentów – tych, którzy potrzebują pomocy materialnej i tych ze szczególnymi osiągnięciami.

 

Rozwijaj swoje pasje

Studia to jeden z najważniejszych i najwspanialszych okresów w naszym życiu. Nasze pełne niesamowitych pomysłów koła naukowe oraz pozytywna atmosfera stwarzają idealne warunki do zdobywania wiedzy, podejmowania wyzwań i realizacji własnych pasji.


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry