Pomoc psychologiczna online

Pomoc psychologiczna online

Ze względu na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa, Akademickie Centrum Wsparcia i Doradztwa już w połowie marca zmieniło tryb pracy. Daje to możliwość udzielania pomocy osobom, które nie mogą jej otrzymać w bezpośrednim kontakcie.  Ze wsparcia psychologicznego można także korzystać bez wychodzenia z domu: online (videorozmowa przez Skype/WhatsApp).

Skorzystaj z możliwości kontaktu jeśli masz problemy z uczeniem się, potrzebują wsparcia w adaptacji do nowych warunków, masz trudności podejmowania decyzji nie radzisz sobie ze stresem studiowania. Kontakt z psychologiem umożliwi ci rozpoznanie trudności oraz wypracowanie efektywnych sposobów radzenia sobie z problemami.

 

Psycholog to osoba, która ukończyła wyższe, jednolite studia na kierunku psychologii. Jest przeszkolona w posługiwaniu się specjalistycznymi testami, diagnozowaniu i udzielaniu pomocy psychologicznej, poradnictwa i doradztwa. Psychologa obowiązuje Kodeks etyczny, który jest zbiorem zasad postępowania i wskazuje podstawowe wartości i normy pracy.  Jego główne zasady mówią o poszanowaniu osoby, której specjalista pomaga, jej godności i prywatności, tolerancji i szacunku. Psychologa obowiązuje tajemnica zawodowa.

 

Aby umówić się na konsultację wystarczy napisać e-maila na adres

 Turn on Javascript!


Data publikacji: 22 października 2020


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry