Centrum Współpracy z Otoczeniem Gospodarczym, Społecznym i Instytucjonalnym oraz Akademickie Biuro Karier PWSZ w Elblągu poszukuje pracownika na umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjnej oraz organizacyjnych Centrum Współpracy z Otoczeniem Gospodarczym, Społecznym i Instytucjonalnym oraz Akademickiego Biura Karier PWSZ w Elblągu;
  • obsługa baz danych (wprowadzanie i aktualizacja danych);
  • aktualizacja strony internetowej jednostki;
  • organizacja pracy w ramach Akademickiego Biura Karier PWSZ w Elblągu;
  • przeprowadzanie badań ankietowych wśród studentów, absolwentów i pracodawców;
  • wsparcie beneficjentów projektów współfinansowanych z funduszy strukturalnych prowadzonych w ramach PWSZ w Elblągu;
  • prace administracyjne związane z realizacją projektów prowadzonych w ramach PWSZ w Elblągu;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych (w szczególności pakiet MS Office),
  • kompetencje komunikacyjne,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • umiejętność organizacji pracy i pracy pod presją czasu,
  • analityczność, dokładność, orientacja na szczegóły związana z pracą na dokumentacji
    projektowej,
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • terminowość,
  • umiejętność pisania pism urzędowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w przeprowadzaniu badań ankietowych oraz umiejętność analizowania otrzymanych danych,
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z funduszy UE przygotowywanie wniosków o płatność, raportów merytorycznych, wsparcie w rozliczeniu projektów itp.),
  • znajomość zasad obsługi systemu teleinformatycznego SL2014.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu.

Dokumenty rekrutacyjne (CV, list motywacyjny oraz oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych) proszę dostarczyć do Działu Osobowego PWSZ w Elblągu, ul. Wojska Polskiego 1, pok. 208