Mikołajkowy zawrót głowy

Mikołajkowy zawrót głowy

Czwartkowy poranek rozgrzał do świątecznej czerwoności mury Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą po raz drugi zorganizowało Studenckie Dni Aktywności, tym razem w mikołajkowym stylu. W organizację przedsięwzięcia włączyły się Studenckie Koła Naukowe: Future 3D, Koło Fotograficzne, Akustyk oraz Rada Studentów.

Przebywający w naszej uczelni w ramach programu Erasmus+ studenci z Turcji i Hiszpanii  przygotowali tradycyjne potrawy swoich krajów. Rada Studentów, kontynuując ubiegłoroczną akcje Mikołajkowego Lunchu, również przygotowała poczęstunek - lubiane przez studentów tosty, świąteczne pierniczki, a także kawę, herbatę i gorącą czekoladę. Koło fotograficzne zorganizowało świąteczną fotobudkę, w której studenci mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie. Future 3D stworzyło samochodzikowy tor przeszkód, dla tych, którym udało się pokonać trudności, czekał słodki poczęstunek. Nie zabrało także pokazu dronów i uroczystego zapalenia choinki przez jednego z nich. Atrakcją cieszącą się dużym zainteresowaniem była zabawa w poszukiwanie nietypowego mikołaja. Całość umiliło świąteczne granie koła Akustyk. 

 

Studenci ochoczo angażowali się w przygotowane atrakcje. W radosnych nastrojach opuścili uczelniane mury. Zebrane podczas wydarzenia środki trafią na konto Sandry - podopiecznej Hospicjum im. dr Aleksandry Gabrysiak w Elblągu.

  

Weronika Wójcik
Studentka I roku pedagogiki medialnej
Studia II stopnia


Data publikacji: 06 grudnia 2019


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu