Międzynarodowy egzamin Pearson w IPJ

Międzynarodowy egzamin Pearson w IPJ

W dniach 7 i 14 listopada 2020 r. w Instytucie Pedagogiczno-Językowym PWSZ w Elblągu przeprowadzony będzie certyfikowany międzynarodowy egzamin Pearson Test of English General.
Do egzaminu przystąpią głównie studenci PWSZ w Elblagu, którzy w ramach projektu ‘PWSZ w Elblągu - Uczelnia III Generacji’ realizowali dodatkowy kurs językowy, ale także osoby spoza naszej społeczności akademickiej, które chcą uzyskać certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziome B2 lub C1.
W związku z zagrożeniem epidemicznym, dokładamy najwyższych starań, aby przeprowadzić egzamin PTE General zgodnie z ustalonym harmonogramem i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Przy wejściu do budynku IPJ następuje pomiar temperatury i dezynfekcja rąk. Na miejscu obowiązuje utrzymywanie dystansu, maseczki i rękawiczki, oraz dezynfekcja rąk i używanych powierzchni i sprzętów. Kolejne dostępne terminy egzaminu PTE General  to grudzień 2020 lub marzec 2021.

Od stycznia 2017 roku nasza uczelnia posiada status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Pearson Test of English. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i oczekiwaniom pracodawców, oferujemy możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na 6 poziomach, A1, A2, B1, B2 oraz C1 i C2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

Egzaminy PTE General z certyfikatem brytyjskiej organizacji Edexcel uznawane są na całym świecie przez uczelnie wyższe, pracodawców, a także krajowe władze oświatowe wielu państw jako potwierdzenie opanowania wymaganego standardu języka angielskiego.


Data publikacji: 09 listopada 2020

Przewiń do góry