Kolejna edycja KONKURSU "PoStudencku"

Kolejna edycja KONKURSU "PoStudencku"

Coraz więcej studentów odkrywa swojego wewnętrznego Davida LaChapelle’a i dzieli się swoimi fotografiami. To zasługa Rady Studentów oraz ich konkursu fotograficznego “PoStudencku”, który ma miejsce na Facebooku. Za nami już dwa cykle tego konkursu - “Sesja PoStudencku” oraz “PoKochaj”, a na dniach zostanie ogłoszona 3. edycja - “PoMachaj Zimie”.

Od końca stycznia na fanpejdżu Rady Studentów trwa konkurs fotograficzny “PoStudencku”. Studenci naszej uczelni mogą się wykazać swoimi umiejętnościami w kolejnych cyklach tematycznych. Za nami już cykle: “Sesja PoStudencku”, w którym żacy pokazywali swoje sposoby na to, jak poradzić sobie w czasie sesji egzaminacyjnej, oraz “PoKochaj”, w którym studenci pokazywali, jak spędzali Święto Zakochanych.

Zwycięzcami poprzednich edycji zostali Weronika Chomacka (“PoKochaj”) oraz Szymon Delimat (“Sesja PoStudencku”). Oboje zdobyli kartę podarunkową do sklepu Empik o wartości 50zł.

Przed nami kolejne cykle, m.in. “Jaja PoStudencku” czy “PoImprezuj PoStudencku”. 20 marca rozpoczyna się cykl “PoMachaj Zimie”, w ramach którego Rada Studentów czeka na zdjęcia ilustrujące studentów żegnających zimę i/lub witających wiosnę.


Więcej informacji na Facebooku Rady Studentów: facebook.com/rspwszelblag


Data publikacji: 14 marca 2019


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

Galerie zdjęć

wszystkie galerie