III Wielki Test Wiedzy o Elblągu

III Wielki Test Wiedzy o Elblągu

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl oraz Centrum Spotkań Europejskich Światowid zapraszają zarówno wykładowców jak i studentów do zabawy, która jednocześnie jest sprawdzianem wiedzy o Elblągu. Nasz Test jest bezstresowy, odbywa się w miłej atmosferze. Pytania mają różny stopień trudności. Nagradzamy za wiedzę, ale doceniamy też odwagę i chęci. Jeśli chcecie się sprawdzić, zapraszamy Was do udziału w III Wielkim Teście Wiedzy o Elblągu.

Będziemy Was doceniać, a nie oceniać. Aby wziąć udział w zabawie wyślijcie zgłoszenie na maila Turn on Javascript! podając imię nazwisko, numer telefonu i mail. Możecie też zadzwonić 55 235 39 76.

Uczestnictwo jest BEZPŁATNE. Nagrody przyznawane będą do 1 do 10 miejsca. Pula nagród 8 tys. złotych. Nagrody: I miejsce – laptop, II miejsce – tablet + słuchawki, III miejsce – smartfon.

III Wielki Test Wiedzy o Elblągu odbędzie się 20 października o godzinie 18.00 w sali kina Światowid (należy się stawić 10 minut przed rozpoczęciem testu).

Podczas Testu będą zachowane wszystkie środki bezpieczeństwa związane z pandemią.

Patronat Honorowy nad Testem objęli: Witold Wróblewski, prezydent Elbląga. Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego oraz Antoni Czyżyk, przewodniczący Rady Miejskiej.


Data publikacji: 06 października 2021


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry