Günaydın, Buenos Dias, Dzień dobry!

Günaydın, Buenos Dias, Dzień dobry

Były zagraniczne dania, tańce i śpiew. 12 grudnia br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu odbył się Erasmus+ Day. Spotkanie zorganizowała grupa studentów z Turcji i Hiszpanii odbywająca w ramach programu Erasmus+ studia w Instytucie Pedagogiczno-Językowym, Ekonomicznym oraz Informatyki Stosowanej. Pomysłodawcą spotkania była  mgr Ludmiła Pashits, wykładowca języka angielskiego.

 

- Erasmus+ Day ma na celu integrację studentów zagranicznych z polskimi poprzez przybliżenie obcej kultury oraz tradycji – mówi Iwona Dwojacka, koordynator programu Erasmus+ PWSZ w Elblągu.

 

W miłej atmosferze uczestnicy wydarzenia mieli okazję spróbować tradycyjnych potraw, posłuchać muzyki oraz zapoznać się z obyczajami panującymi w Turcji i Hiszpanii. Był to również świetny moment na nawiązanie kontaktów, zdobycie wiedzy na temat programu Erasmus+ oraz wymianę doświadczeń.

 

Przypominamy, że cały czas trwa rekrutacja na zagraniczne wyjazdy na studia i praktyki.  Studenci zainteresowani wzięciem udziału w programie mogą zgłaszać się do Biura Promocji i Współpracy z Zagranicą. Serdecznie zachęcamy.


Data publikacji: 13 grudnia 2019


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu