Edukacja, a zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży

Edukacja, a zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży

22 marca (poniedziałek) o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie online, zatytułowane „Edukacja, a zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży". Chcemy porozmawiać o wpływie nauki zdalnej i izolacji na psychikę uczniów.

 

Zaproszenie do dyskusji przyjęli:

MARTA GOLBIK - ekonomistka, nauczycielka akademicka i polityczka - posłanka na Sejm RP VIII i IX kadencji. W swojej pracy w Sejmie skupia się na temacie psychiatrii dziecięcej. Założycielka i przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży.

DOROTA KUJAWA-WEINKE - nauczycielka języka polskiego i bibliotekarka w Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu. Jest mentorką i trenerką edukacyjną. Prowadzi bloga edukacyjnego inspirowniaedukacyjna.blogspot.com. Jest współtwórczynią Edumiesiąca, cotygodniowych webinariów na tematy edukacyjne. Należy do społeczności Superbelfrów RP. Otrzymała tytuł Edukatora Roku 2020 w edycji online.

EWELINA MAJCHRZAK - dyrektor Szkoły Podstawowej Montessori Elbląg, pedagog specjalny, trenerka metody Montessori, konsultantka psychoterapeutyczna Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej, Mama trójki dzieci (15,13 i 4 lata).

ALEKSANDRA POGORZELSKA - psycholog i trener biznesu. Wykładowca akademicki i kierownik merytoryczny studiów podyplomowych: "Psychologia sportu" na Uniwersytecie SWPS Warszawa. Autorka książki: "Jak pracować zdalnie i nie zwariować", autorka kursu on-line pt. "Niezbędnik mentalny na czas zmiany".

 

Dyskusja odbędzie się na platformie facebookowej (na profilu Jerzy Wcisła-Senator RP) i będzie miała charakter interaktywny. Adresowana jest głównie do nauczycieli, środowisk związanych z edukacją, rodziców i samej młodzieży.

 

Poniżej link do profilu, na którym odbędzie się ww. dyskusja:

www.facebook.com/SenatorWcisla


Data publikacji: 22 marca 2021


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry