Komunikaty

A może by tak pożeglować!

Studenci - miłośnicy a może przyszli miłośnicy sportów wodnych - żeglarstwa i kajakarstwa! Przyjdź, przyłącz się do nas!

Półmetek Międzyinstytutowych Mistrzostw PWSZ w Elblągu w Piłce Siatkowej

Międzyinstytutowe Mistrzostwa PWSZ w Elblągu w Piłce Siatkowej  są już na półmetku. Mecze rozgrywane są w sali sportowej CSE Światowid, (…)

Zapraszamy do udziału w rajdach rowerowych

KU AZS PWSZ w Elblągu zaprasza wszystkich miłośników turystyki rowerowej do uczestnictwa w rajdach rowerowych organizowanych przez sekcję (…)

Gry Planszowe - strzał w 10 (pkt)

Lubisz dobre towarzystwo? Chcesz oderwać się od zajęć? Lubisz grać ale niekoniecznie na komputerze? Jeżeli tak to właśnie mamy dla Ciebie (…)

Mistrzostwa PWSZ w Elblągu w futsalu - spotkanie organizacyjne

Dnia 15.04.2019 r. o godz. 18.15, w holu sali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu przy ulicy Sienkiewicza odbędzie się (…)

Międzyinstytutowe mistrzostwa w piłce siatkowej

Sekcja piłki siatkowej KU AZS PWSZ w Elblągu zaprasza do udziału w Międzyinstytutowych Mistrzostwach PWSZ w Elblągu w piłce siatkowej.

Rowerowy Potop z AZS 2019

Lubisz rower i lubisz zwiedzać? Chcesz poznać nowych ludzi? Dołącz do nas! Kolejna edycja Rowerowego Potopu AZS już niedługo!

Rowerowy Rajd AZS - nowe trasy 2019

W grupie fajnych ludzi poznasz większy kawałek Skandynawii w najlepszy możliwy sposób – z perspektywy dwóch kółek.

Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn

W miesiącu styczniu 2019 roku w sali sportowej CSE Światowid odbył się Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar KU AZS PWSZ w (…)