Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska 

Aktualności

Orszak Trzech Króli przejdzie przez Elbląg
2014-12-18

Elbląskie Duszpasterstwo Akademickie zaprasza do udziału w Orszaku Trzech Króli, który rozpocznie się 6 stycznia 2015 r. o godz. 13.00 na Placu Jagiellończyka. Zakończenie zaplanowane jest ok. godz. 15.00 przy Katedrze Św. Mikołaja.

 ... 
Kurs języka hiszpańskiego dla początkujących
2014-12-17
W ramach Programu ERASMUS+ ogłaszamy nabór na intensywny kurs języka hiszpańskiego dla początkujących. ... 
CREO - Studenci na konferencji prawa budowlanego i nieruchomości
2014-12-15

Dnia 4 grudnia 2014 r. członkowie Koła Naukowego CREO PWSZ w Elblągu wraz ze studentami budownictwa z Instytutu Politechnicznego wzięli udział w konferencji dot. prawa budowlanego i nieruchomości, o temacie przewodnim: „Od lokalizacji do odbioru - Prawne problemy procesu inwestycyjno-budowlanego". Konferencja odbyła się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego

 ... 
Nowości w Systemie Legalis w grudniu
2014-12-12

System Legalis wzbogacony o nowe pozycje

 ... 
Zostań wolontariuszem WOŚP
2014-12-12

Tak jak w latach ubiegłych tak i w tym roku nasza Uczelnia gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Studenci chcący pomóc podczas Finału proszeni są o przesłanie swoich danych do pani mgr Ewy Patry odpowiedzialnej za wolontariat na naszej Uczelni (e.patra@pwsz.elblag.pl)

W mailu należy podać:
imię, nazwisko, rok i kierunek studiów, numer telefonu

Finał WOŚP odbędzie się 11 stycznia 2015 r. jednak już od dziś potrzebni są wolontariusze do pomocy. W mailu napiszcie czym chcielibyście zająć się podczas Finału a także czy moglibyście pomóc wcześniej.

 ... 
V edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Student – Wynalazca”
2014-12-12

Uprzejmie informujemy, że trwa nabór do V edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Student – Wynalazca”, który jest organizowany przez Politechnikę Świętokrzyską i adresowany do studentów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia oraz absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami lub współtwórcami wynalazku albo wzoru użytkowego bądź przemysłowego, zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym RP lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą.

 ... 
Coaching kariery - bezpłatny kurs!
2014-12-11

Uwaga studenci! Zapraszamy do odbycia bezpłatnego kursu pn. Coaching kariery. W ramach 16-godzinnego kursu odbędą się 4 spotkania. Terminy do uzgodnienia z dr Magdaleną Gliniecką-Rękawik. ... 

< Poprzednie | Nastepne >