Strona główna    Mapa strony    Wersja angielska 

Aktualności

Galeria "Filar Sztuki" zaprasza
2015-01-26

"Jerzy Domino - Grafiki"

 ... 
Akademicki Związek Sportowy - Liga PWSZ w Elblągu
2015-01-26
Dnia 28.01.2015r. w pok. 128 o godz. 16:30, przy al. Grunwaldzkiej odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące LIGI PWSZ w Elblągu w Futsalu, na które proszeni są o przybycie kapitanowie lub przedstawiciele drużyn w celu: zgłoszenia zespołów , ustalenia terminów rozgrywek oraz innych spraw organizacyjnych. Należy zabrać ze sobą ... 
PRACA - badanie popytu na usługi komunikacyjne
2015-01-22

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu planuje przeprowadzić w terminie 20-31 marca br. (w tym soboty i niedziele) badanie popytu na usługi komunikacyjne w mieście.

Do przeprowadzenia badania planuje się zaangażować studentów PWSZ w Elblągu - w ramach indywidualnych umów (umowa zlecenie)

 ... 
Akcja Pracodawca rozpoczęta
2015-01-21

19 stycznia br. Akademickie Biuro Karier PWSZ w Elblągu po raz kolejny rozpoczęło badanie ankietowe pracodawców pn. „Akcja pracodawca”. Ankieta została wysłana łącznie do 463 przedsiębiorstw i instytucji, w tym 173 z Elbląga. ... 

Nowości w Systemie Legalis w styczniu
2015-01-21

System Legalis wzbogacony o nowe pozycje

 ... 
Zabawa choinkowa pod opieką studentów z IPJ
2015-01-20

17 stycznia br. odbył się bal karnawałowy dla dzieci pracowników naszej Uczelni. W rolę animatorek zabaw wcielili się studenci II i III roku edukacji wczesnoszkolnej z kierunku Pedagogika PWSZ w Elblągu, którzy pod opieką mgr Stanisławy Szuksty w pięknych bajecznych strojach opiekowali dziećmi.

 ... 
CREO - Wykład "Wstęp do technologii betonu - warsztaty betonowe"
2015-01-19

Wykład Andrzeja Wilczyńskiego z firmy SIKA POLAND (oddział polski światowego koncernu) "Wstęp do technologii betonu - warsztaty betonowe" zgromadził w w auli PWSZ w Elblągu studentów budownictwa oraz uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Podczas prezentacji przestawione zostały innowacyjne rozwiązania z zakresu budownictwa zarówno lądowego jak i morskiego. Słuchacze mieli możliwość poznania najnowszych trendów w technologii betonu, ale również zabezpieczenia istniejących obiektów i naprawy zniszczonych konstrukcji.

 ... 
< Poprzednie | Nastepne >